Najlepsze streetowe zdjęcia 2016 według "Tam Gdzie Stało LOMO"

Najwyższa pora podsumować streetowy rok 2016. Razem z Jackiem Szustem i Pawłem Piotrowskim pokażemy Wam, jakie zdjęcia uliczne zrobiły na nas największe wrażenie w poprzednim roku. Zapraszam do obejrzenia.

fot. Kuba Jasionek

fot. Kuba Jasionek (www.kubajasionek.com)

Lista autorów:

Zapraszam do obejrzenia poprzedniego odcinka:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Jacek Szust

Urodzony we Wrocławiu Jacek Szust jest absolwentem Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Wrocławskiej. Później jego zainteresowania zawodowe skierowały się ku analizie biznesowej. Obecnie jego prawdziwą pasją jest fotografia. Na większości swoich prac próbuje zrozumieć chaos w miejscach publicznych. Próbuje nadać nowe znaczenie temu, co widzi — tym według niego jest fotografia uliczna. Jest to sposób myślenia — świeże spojrzenie na świat, a nie tylko miejsce, rzeczy czy ludzie na ulicy.

www.jszust.com | Instagram | Flickr

Paweł Piotrowski

Paweł Piotrowski jest niezależnym fotografem i projektantem graficznym. W 2011 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne. Inspiracji szuka w życiu codziennym i tym, co go otacza. Zajmuje się głównie fotografią reportażową, dokumentalną, uliczną i portretową, wykonuje również grafiki, ilustracje oraz animacje.

www.piotrowskipawel.pl | Instagram | Flickr

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

Najciekawsze strony do obróbki zdjęć online Nie korzystasz z Lightrooma? Oto 5 alternatywnych programów do obróbki plików RAW Najlepsze reporterskie zdjęcia 2016 według Tam Gdzie Stało LOMO Po mojemu - system archiwizacji i backup Oto najlepsze sprzęty fotograficzne 2016 roku 25 najchętniej czytanych poradników fotograficznych 2016 roku 13 aparatów cyfrowych, które pamięta każdy fotograf Podsumowanie roku 2016 – najpopularniejsze zdjęcia, aparaty i tagi na Flickrze Jaki prezent dla fotografa? Idealny aparat fotograficzny według Tam Gdzie Stało LOMO 10 fotograficznych filmów dokumentalnych na weekend 10 nietypowych zdjęć Wielkanocnych Kanały na YouTube, które pomogą ci stać się lepszym fotografem Jakie zdjęcia wygrywają World Press Photo? Najlepsze aparaty, obiektywy i akcesoria 2015 roku okiem redaktorów Fotoblogia.pl Najlepsze reporterskie zdjęcia 2015 20 tekstów najchętniej czytanych w 2015 roku Zobacz, jak zmienił się świat fotografii w 2015 roku Najlepsze albumy i książki na prezent dla fotografa Fotograficzne inspiracje z Instagrama - krajobrazy Warszawy, miejska zieleń i minimalizm [cz. 6] Mój iPad mini, jako codzienne narzędzie pracy przy prowadzeniu Fotoblogia.pl Najlepsze aparaty fotograficzne 2014 okiem redaktorów Fotoblogia.pl Najlepsze świąteczne oferty zniżkowe na sprzęt fotograficzny Nudna Ameryka na nienudnych zdjęciach Jacka Foty [wywiad]