Sony A9 - test praktyczny okiem fotografów

Zapraszam do obejrzenia naszego praktycznego testu aparatu Sony A9.
W tym filmie nie omawiamy tabelek i wykresów, ale skupiamy się na najważniejszym: jak się fotografuje tym aparatem.

Sprawdzenie aparatu w akcji jest dużo ważniejsze, niż porównywanie tabelek i wykresów. To właśnie podczas samego fotografowania jesteśmy w stanie stwierdzić czy obietnice dawane przez producenta mają pokrycie. Zobaczcie, jak poradził sobie Sony A9.

W teście pomógł nam Roland Okoń, doświadczony fotograf, portrecista, właściciel "Galerii OKO".

Zobacz poprzedni film, w którym rozmawiam z Karoliną Jonderko:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Paweł Piotrowski

Paweł Piotrowski jest niezależnym fotografem i projektantem graficznym. W 2011 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne. Inspiracji szuka w życiu codziennym i tym, co go otacza. Zajmuje się głównie fotografią reportażową, dokumentalną, uliczną i portretową, wykonuje również grafiki, ilustracje oraz animacje.

www.piotrowskipawel.pl | Instagram | Flickr

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy bezlusterkowców

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Nikon D3200 - wilk w owczej skórze [wideotest] TEST: Perełka! Venus Laowa 7,5 mm f/2 MFT Panasonic Lumix FZ300 - test aparatu z ogniskową 600 mm, światłem f/2.8 i filmami 4K Ile jest warte 50 megapikseli, czyli rok z kawałkiem z Canonem EOS 5Ds Sprawdzamy książki fotograficzne z drukarni KrukBook Panasonic Lumix GF-1 - TEST cz.1 Zalamo - narzędzie wspierające fotografów ślubnych [cz.1] Canon EOS 7D Mark II - szybki, wytrzymały i bez konkurencji [test] Canon EOS 77D i 800D w naszych rękach. Zobacz główne różnice i poznaj polskie ceny Sony RX100 II – profesjonalna jakość w kieszeni [test] Wpadł mi w ręce Zeiss, czyli teścik Distagona FE 35/1,4 Leica Q – tradycja i nowoczesność bez kompromisów [test]