Sony A9 - test praktyczny okiem fotografów

Zapraszam do obejrzenia naszego praktycznego testu aparatu Sony A9.
W tym filmie nie omawiamy tabelek i wykresów, ale skupiamy się na najważniejszym: jak się fotografuje tym aparatem.

Sprawdzenie aparatu w akcji jest dużo ważniejsze, niż porównywanie tabelek i wykresów. To właśnie podczas samego fotografowania jesteśmy w stanie stwierdzić czy obietnice dawane przez producenta mają pokrycie. Zobaczcie, jak poradził sobie Sony A9.

W teście pomógł nam Roland Okoń, doświadczony fotograf, portrecista, właściciel "Galerii OKO".

Zobacz poprzedni film, w którym rozmawiam z Karoliną Jonderko:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Paweł Piotrowski

Paweł Piotrowski jest niezależnym fotografem i projektantem graficznym. W 2011 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne. Inspiracji szuka w życiu codziennym i tym, co go otacza. Zajmuje się głównie fotografią reportażową, dokumentalną, uliczną i portretową, wykonuje również grafiki, ilustracje oraz animacje.

www.piotrowskipawel.pl | Instagram | Flickr

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy bezlusterkowców

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Sony RX10 II – gotycki test wszystkomającego kompakta "Górskie wyprawy fotograficzne" Karola Nienartowicza w naszych rękach Nikon Df - pierwsze wrażenia Test: Wszystkorobiący, kompaktowy Samsung NV9 Voigtlander 10 mm f/5.6 Hyper Wide Heliar Aspherical - test spektakularnego hiperobiektywu Instax Share SQ SP-3 - drukuje natychmiastowo w kwadracie i daje mnóstwo frajdy Węgiel tanieje! Test statywu Genesis C3 (plus Genesis A3 dla towarzystwa) Sony RX100 IV w podróży - pełny test slow-motion, filmów 4K i zdjęć z Izraela DJI Mavic Pro - mały, zwinny, ale nie bez wad [recenzja] Nikon Coolpix P900 – dwumetrowy zoom! Canon EOS M10 - test poręcznej kostki dla początkujących fotografów Czy "Oświetlenie" to prawdziwe oświecenie fotografa? [recenzja książki]

Popularne w tym tygodniu:

Nikon Z50 – czego musi nauczyć się młodszy brat Z6 i Z7? [test]