Sony A9 - test praktyczny okiem fotografów

Zapraszam do obejrzenia naszego praktycznego testu aparatu Sony A9.
W tym filmie nie omawiamy tabelek i wykresów, ale skupiamy się na najważniejszym: jak się fotografuje tym aparatem.

Sprawdzenie aparatu w akcji jest dużo ważniejsze, niż porównywanie tabelek i wykresów. To właśnie podczas samego fotografowania jesteśmy w stanie stwierdzić czy obietnice dawane przez producenta mają pokrycie. Zobaczcie, jak poradził sobie Sony A9.

W teście pomógł nam Roland Okoń, doświadczony fotograf, portrecista, właściciel "Galerii OKO".

Zobacz poprzedni film, w którym rozmawiam z Karoliną Jonderko:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Paweł Piotrowski

Paweł Piotrowski jest niezależnym fotografem i projektantem graficznym. W 2011 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne. Inspiracji szuka w życiu codziennym i tym, co go otacza. Zajmuje się głównie fotografią reportażową, dokumentalną, uliczną i portretową, wykonuje również grafiki, ilustracje oraz animacje.

www.piotrowskipawel.pl | Instagram | Flickr

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy bezlusterkowców

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Asus ZenBook UX305 - czy mobilny laptop sprawdzi się jako jedyny komputer dla fotografa? Sony SLT-A57 - pierwsze zdjęcia nowej lustrzanki [galeria] Nikkor AF-S 35 mm f/1.4 - świetne szkło na każdą okazję [test] Najbardziej wszystkomający kompakt pod słońcem, czyli test Panasonica FZ1000 Vanguard Alta Pro 2+ 263AP - mały statyw do studia. Jak się sprawdza? Nikon D5000 w rękach testerów - galeria Dwa dni z Fujifilm X-H1. Moje pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe z Portugalii Canon EOS M5 - test bezlusterkowca, na którego długo czekaliśmy QNAP TVS-882ST - test profesjonalnego, wydajnego urządzenia NAS dla fotografów i filmowców Fujifilm X-T2 - test bezlusterkowego profesjonalisty Panasonic Lumix DMC-G2 - TEST część 1 Canon EOS 5Ds i 5DS R - pierwsze wrażenia prosto z premiery

Popularne w tym tygodniu:

Sony A7C - test w praktyce. Czy ten aparat to spełnienie marzeń?