Sony A9 - test praktyczny okiem fotografów

Zapraszam do obejrzenia naszego praktycznego testu aparatu Sony A9.
W tym filmie nie omawiamy tabelek i wykresów, ale skupiamy się na najważniejszym: jak się fotografuje tym aparatem.

Sprawdzenie aparatu w akcji jest dużo ważniejsze, niż porównywanie tabelek i wykresów. To właśnie podczas samego fotografowania jesteśmy w stanie stwierdzić czy obietnice dawane przez producenta mają pokrycie. Zobaczcie, jak poradził sobie Sony A9.

W teście pomógł nam Roland Okoń, doświadczony fotograf, portrecista, właściciel "Galerii OKO".

Zobacz poprzedni film, w którym rozmawiam z Karoliną Jonderko:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Paweł Piotrowski

Paweł Piotrowski jest niezależnym fotografem i projektantem graficznym. W 2011 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu o specjalizacji Projektowanie graficzne. Inspiracji szuka w życiu codziennym i tym, co go otacza. Zajmuje się głównie fotografią reportażową, dokumentalną, uliczną i portretową, wykonuje również grafiki, ilustracje oraz animacje.

www.piotrowskipawel.pl | Instagram | Flickr

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy bezlusterkowców

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Olympus OM-D E-M1 - profesjonalista w swojej klasie [test] Nikon D610 - ale to już było [test] Canon PowerShot G12 i SX30 IS - pierwsze zdjęcia [galeria] Nikon D7500 - przepustka do poważnej fotografii czy drogi gadżet? [test] Sony ZV-1, czyli kompakt dla wlogerów w naszych rękach Loupedeck+ - ulepszona konsola do Lightrooma i Capture One [wideotest] TouchRetuch HD - retuszowanie zdjęć na iPadzie Leica S (Typ 007) - królowa średniego formatu w akcji [test] Samsung Galaxy S4 Zoom – praktyczny test w podróży [test] Mac mini 2012 kontra 2011 w studiu fotografa [test] Jeden dzień w Budapeszcie z obiektywem Tamron SP 35 mm f/1.8 Di VC USD [recenzja] Canon EOS 1D X - pierwsze wrażenia w Sieci [wideo]