Jak być lepszym fotografem? Jeszcze więcej rad i przemyśleń

W drugim odcinku opowiadam o tym, jak poszerzyć swoje horyzonty i jak najwięcej nauczyć się od fotografów. Zapraszam do oglądania.

Jeżeli jeszcze nie oglądałeś pierwszego odcinka to zobacz go w pierwszej kolejności:

Jak być lepszym fotografem? Kilka moich porad i przemyśleń

Przez wszystkie lata mojej fotograficznej pracy zawsze chciałem być lepszy i bardzo dużo nad tym pracowałem. Ze swoich doświadczeń stworzyłem listę…

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Czy w najbliższych latach bezlusterkowce zastąpią lustrzanki? Skróty klawiszowe w Adobe Photoshop [wideoporadnik] Adobe Photoshop CC – co nowego? [wideoporadnik] Nigdy nie rób tych rzeczy ze swoim sprzętem, bo go stracisz Jak stosować maski w Photoshopie? [wideoporadnik] Zdjęcia "własne", czyli jakie? Dyscyplina kadru, czyli jak zrobić "czyste" zdjęcie - cz. II Rodzaje i wielkości matryc - wszystko, co powinieneś wiedzieć [poradnik] Import i eksport w Lightroomie, czyli coś dla początkujących [wideoporadnik] Barwy po mojemu, czyli system pracy z kolorem od A do Z Górny Śląsk górą! Fotografie Arkadiusza Goli [inspiracje] Proporcje zdjęcia 3:4 – co warto wiedzieć?