Jak być lepszym fotografem? Jeszcze więcej rad i przemyśleń

W drugim odcinku opowiadam o tym, jak poszerzyć swoje horyzonty i jak najwięcej nauczyć się od fotografów. Zapraszam do oglądania.

Jeżeli jeszcze nie oglądałeś pierwszego odcinka to zobacz go w pierwszej kolejności:

Jak być lepszym fotografem? Kilka moich porad i przemyśleń

Przez wszystkie lata mojej fotograficznej pracy zawsze chciałem być lepszy i bardzo dużo nad tym pracowałem. Ze swoich doświadczeń stworzyłem listę…

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Jak robić naturalne zdjęcia noworodkom? 6 prostych kroków do udanego portretu [poradnik] Zwycięzca konkursu National Geographic zdyskwalifikowany przez… torbę Nadaj nową jakość wakacyjnym krajobrazom w Apple Aperture [wideoporadnik] Optymalna archiwizacja i wygodne zarządzanie danymi - radzimy, jak się za to zabrać [poradnik] Wizjer optyczny czy elektroniczny? Tak to widzimy Usuwać czy nie? Oto jest pytanie! Jak ustawić parę na zdjęciu? Kilka przydatnych rad Jak sfotografować 440-tonowego Jezusa? Serdeczność, cierpliwość i doświadczenie Chcesz podbić Internet swoimi zdjęciami? Naucz się kultury [poradnik] 30-minutowy kurs fotografii ulicznej za darmo. Musisz go obejrzeć Oto jak inwestuję 100 zł, aby zarobić 50 000 zł rocznie w fotografii ślubnej