Najlepsze reporterskie zdjęcia 2015

Przejrzałem ogromna ilość zdjęć prasowych aby wybrać najlepsze, te które wywołały we mnie największe emocję możesz zobaczyć w tym filmie.

Wspomogło mnie dwóch fantastycznych fotografów: Maciej Jeziorek i Paweł Piotrowski. Jeżeli według Ciebie zabrakło tutaj jakiegoś zdjęcia koniecznie napisz o tym w komentarzu.

Lista zdjęć:

1. Abir Sultan / EPA
2. Anastasia Vlasova / EPA
3. David Guttenfelder for The New York Times
4. Newsha Tavakolian / Magnum for TIME
5. Arnd Wiegmann / Reuters
6. Ministerio Del Interior Handout Via Reuters
7. Jerome Sessini / Magnum
8. James Nachtwey for TIME
9. Daniel Berehulak for The New York Times
10. Philippe Wojazer / Reuters
11. Mauricio Lima for The New York Times
12. Francesco Zizola / NOOR
13. Alex Majoli / Magnum

Wybór Pawła Piotrowskiego (http://www.piotrowskipawel.pl):

1. Paul Crock / AFP Getty Images
2. Anuar Patjane
3. Michael Kappeler

Wybór Maćka Jeziorka:

1. Maciej Dakowicz www.maciejdakowicz.com
2. Krystian Maj / Forum (www.instagram.com/krystian_maj/, http://americo.photoshelter.com/)
3. Maciek Nabrdalik / VII www.nabrdalik.com

Koniecznie odwiedź moje strony:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

Najciekawsze strony do obróbki zdjęć online Najlepsze aparaty, obiektywy i akcesoria 2015 roku okiem redaktorów Fotoblogia.pl 20 tekstów najchętniej czytanych w 2015 roku Zobacz, jak zmienił się świat fotografii w 2015 roku Najlepsze albumy i książki na prezent dla fotografa Fotograficzne inspiracje z Instagrama - krajobrazy Warszawy, miejska zieleń i minimalizm [cz. 6] Mój iPad mini, jako codzienne narzędzie pracy przy prowadzeniu Fotoblogia.pl Najlepsze aparaty fotograficzne 2014 okiem redaktorów Fotoblogia.pl Najlepsze świąteczne oferty zniżkowe na sprzęt fotograficzny Nudna Ameryka na nienudnych zdjęciach Jacka Foty [wywiad] 10 cytatów fotograficznych, które powinniście znać Najdroższe i największe obiektywy pokazane na targach Photokina 2014 Podnosząca się z gruzów stolica na zdjęciach z albumu "Warszawa lata 40." "Małe Nemo", czyli niemowlaki sfotografowane pod wodą Photoshopowe wpadki miesiąca - wakacje 2014 Sesja dla Disney'a i Annie Leibovitz podczas pracy Blogi modowe, na których zdjęcia zatrzymają Cię na dłużej "303 zdjęcia, które musisz znać" - recenzja albumu, którego nie ma Koken – darmowy system zarządzania treścią dla fotografów Filmy o fotoreportażu, dzięki którym inaczej spojrzysz na świat... JPEGmini – zmieniamy rozmiar zdjęć jednym kliknięciem Książki o fotografii, które warto przeczytać [cz.1] Photoshopowe wpadki miesiąca [styczeń] Fotoreporter David Guttenfelder opowiada o robieniu zdjęć smartfonem w Korei Północnej