Jakie zdjęcia wygrywają World Press Photo?

Zobacz mój film w którym staram się wyjaśnić dlaczego w największym konkursie prasowym na świecie wygrywają te a nie inne zdjęcia.

World Press Photo to najbardziej znany i chyba najbardziej ceniony konkurs fotografii prasowej na świecie.

Pierwsza edycja odbyła się 1955 roku i nieprzerwanie co rok jurorzy nagradzają zdjęcia, które swą forma i treścią dają świadectwo ważnym wydarzeniom na całym globie.
Wyniki tegorocznego konkursu zostaną ogłoszone 18 lutego o godzinie 11:00.

Wszystkich zapraszam do dodawania swoich zdjęć do naszej grupy na Flickr.com..

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

TOP 10: akcesoria i dodatki dla fotografa Najlepsze świąteczne oferty zniżkowe na sprzęt fotograficzny Masz około 4 tys. zł na aparat? Podpowiem, który model kupić Mistrzowie pozowania, czyli najczęściej fotografowane obiekty na świecie [TOP 5] Filmy o fotoreportażu, dzięki którym inaczej spojrzysz na świat... 5 aparatów, które miały zmienić świat, ale tego nie zrobiły 10 najlepszych polskich internetowych magazynów o fotografii Photoshopowe wpadki miesiąca - czerwiec Historia radzieckich aparatów małoobrazkowych cz. 1. - FED Blogi modowe, na których zdjęcia zatrzymają Cię na dłużej Historia radzieckich aparatów małoobrazkowych cz. 5. - Kiev TOP 10: fotograficzne reklamy z udziałem celebrytów