Jakie zdjęcia wygrywają World Press Photo?

Zobacz mój film w którym staram się wyjaśnić dlaczego w największym konkursie prasowym na świecie wygrywają te a nie inne zdjęcia.

World Press Photo to najbardziej znany i chyba najbardziej ceniony konkurs fotografii prasowej na świecie.

Pierwsza edycja odbyła się 1955 roku i nieprzerwanie co rok jurorzy nagradzają zdjęcia, które swą forma i treścią dają świadectwo ważnym wydarzeniom na całym globie.
Wyniki tegorocznego konkursu zostaną ogłoszone 18 lutego o godzinie 11:00.

Wszystkich zapraszam do dodawania swoich zdjęć do naszej grupy na Flickr.com..

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

Obiektywy, przy których miernik Geigera przestanie być spokojny 25 świetnych koszulek dla fotografa Fotograf karateka, czyli najlepsze bójki z aparatem w tle Kompakt do 1000 zł – 5 interesujących propozycji Historia radzieckich aparatów małoobrazkowych cz. 2. - Zorki 5 ciekawych przenośnych drukarek fotograficznych Panoramy 360 stopni - 7 spektakularnych przykładów Akcesoria do Lumii, które warto mieć Nie korzystasz z Lightrooma? Oto 5 alternatywnych programów do obróbki plików RAW Blogi modowe, na których zdjęcia zatrzymają Cię na dłużej 5 świetnych obiektywów Sony, które trzeba mieć 4 niezwykłe filmy stop-motion, które musisz zobaczyć [wideo]