Jakie zdjęcia wygrywają World Press Photo?

Zobacz mój film w którym staram się wyjaśnić dlaczego w największym konkursie prasowym na świecie wygrywają te a nie inne zdjęcia.

World Press Photo to najbardziej znany i chyba najbardziej ceniony konkurs fotografii prasowej na świecie.

Pierwsza edycja odbyła się 1955 roku i nieprzerwanie co rok jurorzy nagradzają zdjęcia, które swą forma i treścią dają świadectwo ważnym wydarzeniom na całym globie.
Wyniki tegorocznego konkursu zostaną ogłoszone 18 lutego o godzinie 11:00.

Wszystkich zapraszam do dodawania swoich zdjęć do naszej grupy na Flickr.com..

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

Canon 1100D - najciekawsze testy i recenzje Masz około 4 tys. zł na aparat? Podpowiem, który model kupić W tych miastach migawka otwiera się najczęściej [TOP 5] Jaki prezent dla fotografa? Nowa i stara połówka Wielkiego Jabłka na jednym interaktywnym zdjęciu Barki pływaczki, a talia supermodelki, czyli zabawy z Photoshopem Bezlusterkowiec do 2000 zł - który wybrać? Fujifilm FinePix X100 – testy, recenzje i zdjęcia 4 niezwykłe filmy stop-motion, które musisz zobaczyć [wideo] Jak odszyfrować oznaczenia obiektywów: Sigma Najtańsze lustrzanki pełnoklatkowe - którą wybrać? Wystawy fotograficzne – gdzie się wybrać w kwietniu?