10 nietypowych zdjęć Wielkanocnych

Zobacz mój film w którym pokazuje 10 zdjęć mocno związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Mam nadzieje, że te fantastyczne fotografie będą dla Ciebie dobrą inspiracją.

Lista autorów:

1. Philip Jones Griffiths
2. Micha Bar Am
3. Josef Koudelka
4. Ferdinando Scianna
5. Nikos Economopoulos
6. Bruno Barbey
7. Abbas
8. Michał Adamski
9. Aleksander Jałosiński
10. Richard Kalvar

Wszystkich zapraszam do dodawania swoich zdjęć do naszej grupy na FLICKR!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

Panasonic Lumix DMC-G3 - najlepsze testy, recenzje i zdjęcia Podnosząca się z gruzów stolica na zdjęciach z albumu "Warszawa lata 40." Najlepsze aparaty fotograficzne 2014 okiem redaktorów Fotoblogia.pl Jak odszyfrować oznaczenia obiektywów: Sigma Nie korzystasz z Lightrooma? Oto 5 alternatywnych programów do obróbki plików RAW Tydzień szerokim kątem #3 5 świetnych filmów o fotografii nie tylko dla fotografa mody TOP 5 najdziwniejszych aparatów cz. 1 Fotoreporter David Guttenfelder opowiada o robieniu zdjęć smartfonem w Korei Północnej Jaki aparat zabrać ze sobą na wakacyjne fotoekspedycje? Najlepsze albumy i książki na prezent dla fotografa 7 lustrzanek z obiektywem do 2000 zł