Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii

"Tam Gdzie Stało Lomo" to cykliczny program o fotografii prowadzony przez trzech przystojnych ;) dżentelmenów: Borysa Nieśpielaka, Pawła Piotrowskiego i Jacka Szusta.

W drugim odcinku porozmawiamy o naszych ulubionych foto-książkach. Oglądaj nas w środę (30.03.2016) o 19:00 na

kanale Zdjęcie w Minutę oraz tu na Fotoblogia.pl. Nadajemy na żywo z wrocławskiej Galerii OKO.

(Update) Wczorajszy odcinek jest już dostępny:

Link do wydarzenia na Facebooku:
Tam Gdzie Stało LOMO #2.

Poniżej możesz zobaczyć poprzedni odcinek:

Zobacz kim jesteśmy:

Serdecznie zapraszamy!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Emocje, pasja, sztuka, czyli wystawa "Muzyczny Wrocław w Obiektywie" Wyniki konkursu z lampami, czyli jak uratować babcię Barbarę Warsztaty Napo Images - rekrutacja zakończona Wyślij zdjęcie przez ePrint i zgarnij drukarkę HP! - konkurs [część 1] Portret Poznania - fotograficzna gra miejska Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW Konkurs "Rzeczywistość nierzeczywista" Fujifilm zaprasza na warsztaty X-T2 Show w Warszawie World Press Photo 2010 dla Pietro Masturzo z Włoch Rusza rekrutacja w Warszawskiej Szkole Fotografii Zobacz najlepsze prace z warsztatów Napo Images Nikon pokazuje, jak się lata - wyniki prestiżowego konkursu