Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii

"Tam Gdzie Stało Lomo" to cykliczny program o fotografii prowadzony przez trzech przystojnych ;) dżentelmenów: Borysa Nieśpielaka, Pawła Piotrowskiego i Jacka Szusta.

W drugim odcinku porozmawiamy o naszych ulubionych foto-książkach. Oglądaj nas w środę (30.03.2016) o 19:00 na

kanale Zdjęcie w Minutę oraz tu na Fotoblogia.pl. Nadajemy na żywo z wrocławskiej Galerii OKO.

(Update) Wczorajszy odcinek jest już dostępny:

Link do wydarzenia na Facebooku:
Tam Gdzie Stało LOMO #2.

Poniżej możesz zobaczyć poprzedni odcinek:

Zobacz kim jesteśmy:

Serdecznie zapraszamy!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Nowości w Adobe Creative Cloud - praca w chmurze coraz przyjemniejsza ?Pracownia reportażu? w ramach Warsztatów Fotograficznych 2.8 w Opolu Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Jak zwiedzać podwodny świat zza obiektywu? Bezcenne archiwum fotografii sprzed lat "Frymografia": Barak nie odleciał Pilsner Urquell International Photography Awards Frymografia na wystawie i warsztatach w Krakowie Miesiąc Fotografii w Krakowie nadchodzi - oto program Wyłoniono zwycięzców III edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej World Press Photo 2013 dla Paula Hansena za zdjęcie ze Strefy Gazy Autorskie spotkanie z Mariuszem Foreckim w Warszawskiej Szkole Fotografii