Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii

"Tam Gdzie Stało Lomo" to cykliczny program o fotografii prowadzony przez trzech przystojnych ;) dżentelmenów: Borysa Nieśpielaka, Pawła Piotrowskiego i Jacka Szusta.

W drugim odcinku porozmawiamy o naszych ulubionych foto-książkach. Oglądaj nas w środę (30.03.2016) o 19:00 na

kanale Zdjęcie w Minutę oraz tu na Fotoblogia.pl. Nadajemy na żywo z wrocławskiej Galerii OKO.

(Update) Wczorajszy odcinek jest już dostępny:

Link do wydarzenia na Facebooku:
Tam Gdzie Stało LOMO #2.

Poniżej możesz zobaczyć poprzedni odcinek:

Zobacz kim jesteśmy:

Serdecznie zapraszamy!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

W skrócie: pierwszy album Jacka Poremby, do Indii przez Wrocław, a do Meksyku przez Kraków Modelki fotografowane na dnie basenu przez szklaną ścianę Zostań mistrzem fotoedycji z tabletem Wacom Intuos4 [konkurs] Przegląd portfolio z Bochenkiem i Ostręgą na Festiwalu WSF IV Edycja Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Piotr Trybalski nagrodzony w konkursie Travel Photographer of the Year 2014 Wystawa Ani Jochymek w ramach Miesiąca Fotografii Sfotografuj wiosnę w mieście i wygraj aparat Fujifilm X-M1 z obiektywem 16-50 mm Warsztaty fotograficzne w Studio Huśtawka [sierpień - wrzesień 2016] Dołącz do jury w konkursie Hasselblad 2009 Masters Ruszyły zapisy do "Strefy Sztuki" na Targach Film Video Foto 2017 w Łodzi Konkurs z okazji 170. rocznicy wynalezienia fotografii