FotoUBER #1 - fotograficzne wiadomości na maj 2016

Zapraszam was do obejrzenia przeglądu majowych wydarzeń oraz ciekawych wiadomości ze świata fotografii.

Zerknijcie na poniższe wydarzenia, mam nadzieje, że znajdziecie tam coś w sam raz dla siebie!

Linki do poruszonych w filmie tematów:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Wymyśl natychmiastowe hasło i zgarnij aparat Fujifilm Instax mini 70 Tokina obniża ceny na wiosnę. Nie przegap okazji! Niezawodne aparaty i kamery od Panasonica Znamy wyniki konkursu fotograficznego "Mokotów – teraz!" Projekt razemnasesje.pl to sposób na odbicie się w kryzysie pandemii LOMOgeek: Samsung Galaxy S9 i RED Hydrogen One oraz zdjęcia tygodnia 80% dofinansowania z UE na zdalne szkolenia informatyczne – ostatnie miejsca w 2014 roku! Nowe "Zdjęcia Google" na iPhonie daje kontrolę nad głębią i ostrością Jak zrobić obiektyw 50 mm f/1.2 za grosze? Dpreview.com - nowy zestaw do zdjęcia testowego Zdjęcie dnia. Protesty w Londynie. "Mamy obawy o przyszłość planety". Aresztowano 160 osób Kiedy fotograf architektury bierze się za streeta. Świetny projekt "Balance"

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Maseczka ochronna zrobiona z...żywego węża. "Nikt w autobusie się nie przejął" Photoshop otrzyma narzędzie do podmieniania nieba na bazie SI Zdjęcie dnia. Starcia w Londynie podczas protestu przeciw COVID-19