Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016

Razem z Pawłem Piotrowskim wyruszyliśmy do Warszawy na ogłoszenie wyników i wernisaż konkursu Polska Ulicznie. Spotkałem fantastycznych ludzi i oglądałem świetne zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji.

Dokładną listę laureatów konkursu znajdziecie na stronie www.polishstreetphotography.com. Zobacz co ciekawego fotografuje Paweł Piotrowski.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

SocialDocumentary.net: wygrana Tomasza Tomaszewskiego Kodak wyszedł ze stanu upadłości, ale to już zupełnie inna firma Konkurs TropSport Street photography now, czyli mistrzowie fotografii ulicznej tu i teraz Nikon pokazuje, jak się lata - wyniki prestiżowego konkursu Wystawa SINGLE SHOT - 30 kadrów najlepszych polskich fotografów w nowej galerii Instytutu Fotografii Fort Wystartuj w konkursie, wygraj i pomóż dzieciom Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2016 w obiektywie Fotoblogii Kosmiczne zdjęcia nagrodzone w konkursie the Astronomy Photographer of the Year 2014 Weekendowe warsztaty fotografii z Marianem Schmidtem IV Edycja Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Zabezpieczenia Adobe złamane. Kody źródłowe programów i dane prawie 3 mln klientów w rękach hakerów

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Protestujący w obronie sędziego Igora Tulei