Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016

Razem z Pawłem Piotrowskim wyruszyliśmy do Warszawy na ogłoszenie wyników i wernisaż konkursu Polska Ulicznie. Spotkałem fantastycznych ludzi i oglądałem świetne zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji.

Dokładną listę laureatów konkursu znajdziecie na stronie www.polishstreetphotography.com. Zobacz co ciekawego fotografuje Paweł Piotrowski.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową! Konkurs ?Nordea Foto ? Scena Letnia w obiektywie? Konkurs ?Koncertowa Fotografia Roku 2008? na finiszu Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G Jak zostałem fotografem - wybraliśmy uczestników Nasza blogerka Sylwia Mucha już jutro w Dzień Dobry TVN Fotorelacja z warsztatów „#kreatywniezASUS” organizowanych przez Fotoblogia.pl oraz firmę ASUS Krzysztof Miller: fotograf wojenny musi być „wariatem" [wywiad] Szpilki, mini i bikini: Wiosenny Konkurs Fotograficzny WSF Warsztaty z Gregorem Laubschem - mistrzem fotografii portretowej Google+ z wbudowanym Snapseedem Warsztaty z Alexem Masim w Krakowie