Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016

Razem z Pawłem Piotrowskim wyruszyliśmy do Warszawy na ogłoszenie wyników i wernisaż konkursu Polska Ulicznie. Spotkałem fantastycznych ludzi i oglądałem świetne zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji.

Dokładną listę laureatów konkursu znajdziecie na stronie www.polishstreetphotography.com. Zobacz co ciekawego fotografuje Paweł Piotrowski.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Galeria Bezdomna w Warszawie Czy Getty Images i AFP zapłacą ponad 13 mln dol. za bezprawne użycie zdjęć z Twittera? Startuje konkurs Grand Press Photo 2009 Kursy fotografii w Polsce - gdzie się uczyć? Miesiąc Fotografii w Krakowie nadchodzi - oto program Kamera 67 mpix sfotografowała mgławicę Tarantula Pokaz specjalny filmu "Nowojorska ulica w obiektywie" w Krakowie Fotograficzna Publikacja Roku 2009 Co ze sobą zrobić w wolne dni? Iść na wystawę fotografii! Przegląd portfolio z Bochenkiem i Ostręgą na Festiwalu WSF Pilsner Urquell International Photography Awards Bezpłatne warsztaty portretowe prowadzone przez Tomka Sikorę