Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016

Razem z Pawłem Piotrowskim wyruszyliśmy do Warszawy na ogłoszenie wyników i wernisaż konkursu Polska Ulicznie. Spotkałem fantastycznych ludzi i oglądałem świetne zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji.

Dokładną listę laureatów konkursu znajdziecie na stronie www.polishstreetphotography.com. Zobacz co ciekawego fotografuje Paweł Piotrowski.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards 2015 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Jaka jest najważniejsza rada dla początkującego fotografa? [konkurs] Wyślij zdjęcie przez ePrint i zgarnij drukarkę HP! - konkurs [część 1] Andrzej Grygiel zwycięzcą konkursu BZ WBK Press Foto 2013 Photokina 2008 dopiero we wrześniu... Fotografia Dzikiej Przyrody 2008 ? wystawa pokonkursowa Zobacz najlepsze prace z warsztatów Napo Images Kodak wyszedł ze stanu upadłości, ale to już zupełnie inna firma Bezpłatne warsztaty astrofotografii z Crisem Forese już w najbliższą sobotę David LaChapelle w doborowym towarzystwie w Warszawie już niedługo Ostatnie chwile na zgłoszenie prac na Grand Press Photo