Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016

Razem z Pawłem Piotrowskim wyruszyliśmy do Warszawy na ogłoszenie wyników i wernisaż konkursu Polska Ulicznie. Spotkałem fantastycznych ludzi i oglądałem świetne zdjęcia. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji.

Dokładną listę laureatów konkursu znajdziecie na stronie www.polishstreetphotography.com. Zobacz co ciekawego fotografuje Paweł Piotrowski.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Warsztaty fotografii dokumentalnej - Kalkuta, grudzień 2015 „Meet the Masters”, czyli poradniki mistrzów fotoedycji i grafiki Etyczne czy nie? Debata nad nagrodzonym zdjęciem Zobacz prawdziwy Nowy Jork w fotografiach Paula Szynola Forum Fotoblogia.pl oficjalnie otwarte! Oto najlepsze „Portrety z drogi" Konkurs "Rozwój w obiektywie" - wręczenie nagród już jutro ?Pracownia reportażu? w ramach Warsztatów Fotograficznych 2.8 w Opolu Henri Cartier Bresson w warszawskiej Królikarni Bezpłatny przegląd portfolio w Warszawskiej Szkole Fotografii Pokaż swoje portfolio ekspertom na Miesiącu Fotografii w Krakowie Kuwejt wprowadził zakaz fotografowania w miejscach publicznych