Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

Zajrzyj tutaj:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

W skrócie: Nowy Jork w Szczecinie, nagie Stany Spencera Tunicka, Tychy Press Photo Reserved oskarżone o kradzież zdjęcia wykorzystanego jako nadruk na koszulce [aktualizacja] Kolorowe zdjęcie na jesienne szarości - znamy zwycięzcę konkursu [aktualizacja] Dni Otwarte z nowymi obiektywami Samyang AF Ekologiczny konkurs fotograficzny Fotofestiwal w Łodzi - skromniejszy budżet, ale wystawy ciekawe 4 certyfikowane w Brukseli szkolenia, dzięki którym zostaniesz ekspertem w IT - teraz ostatnie miejsca z dofinansowaniem Surrealistyczne zdjęcia Wiktora Franko w Galerii Nizio Premiera projektu "I am a Woman and I Feast on Memory" Ilony Szwarc w 6x7 Leica Gallery Wystawa: Fotografia Dzikiej Przyrody Wystawa "Efekt czerwonych oczu" Polak wśród zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2013 [galeria]