Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

Zajrzyj tutaj:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Przerażający timelapse, który pokazuje formowanie się mezocyklonu Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G Google Picasa - konkurs fotograficzny Konkurs fotograficzny ATT Photo Award - przyznano nagrody Początki fotografii kolorowej w Łodzi, czyli autochromy braci Lumiére Republiki byłego ZSRR w obiektywie Ryszarda Kapuścińskiego Pierwsza w Polsce międzynarodowa wystawa fotografii mobilnej Andres Gursky znów na czele. Zobacz najdroższy cykl zdjęć świata Przegląd portfolio z Napo Images - zgłoszenia tylko do jutra Ochocka Galeria Fotograficzna Wygraj wytrzymały aparat Olympus STYLUS TG-850 w naszym nowym konkursie Discover Europe konkurs dla studentów