Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

Zajrzyj tutaj:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Dołącz do jury w konkursie Hasselblad 2009 Masters Fotografia produktowa – kompendium wiedzy Olka Iwaszkiewicza Rusza Program Akademicki Adobe, czyli jak zdobyć Photoshopa z rabatem 90% Symulator do porównywania akcesoriów studyjnych Terra - 11. Festiwal Slajdów Podróżniczych już w grudniu Akademia Nikona jedzie do Buthanu Andreas Feininger i Nowy Jork lat 40tych w Krakowie Dodatkowe miejsca na warsztaty fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem w Poznaniu Oto najlepsze „Portrety z drogi" Pokażcie, jacy jesteście - wiosenny konkurs NIKONA i marki odzieżowej TROLL Adobe Photoshop i Premiere Elements 10 tańsze o 50% "Ballada o celnym strzale" - tydzień fotografii we wrocławskim BWA