Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

Zajrzyj tutaj:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Ewangeliści Adobe 16 maja w Warszawie Trójwymiarowa Warszawa okiem Chrisa Niedenthala Konkurs TropSport Rusza Red Bull Illume, wielki konkurs fotografii sportowej Polak przyjęty do prestiżowej agencji VII Photo Kompendium wiedzy o fotografii produktowej na warsztatach Olka Iwaszkiewicza Wyślij zdjęcie przez ePrint i zgarnij drukarkę HP! - koniec przyjmowania zgłoszeń World Press Photo 2010 - zdyskwalifikowali fotografa (aktualizacja) Polak wśród zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2013 [galeria] Canon na targach Photokina 2016, czyli uwieczniaj, przechowuj i dziel się Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger [galeria] „Pokaz Jednego Dzieła” w Krakowie