Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

Zajrzyj tutaj:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Poznaliśmy laureatów Konkursu na Koncertową Fotografię Roku 2008 Z aparatem na skałki, czyli plener w Lądku-Zdroju Afera blogerka Segritta kontra Nikon Polska - 3 słowa od blogera fotografa Fotografia produktowa – kompendium wiedzy Olka Iwaszkiewicza Grand Press Photo 2011 - wyniki konkursu Warsztaty fotoreporterskie Agencji Napo w Pucku „The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016] Maciek Nabrdalik - trzecie miejsce w konkursie Best of Photojournalism 2010 Phonar – platforma do nauki fotografii przez Internet dla wszystkich Jak łatwo zarobić 40 tys. dolarów na zdjęciach? Metafora i niedopowiedzenia w projekcie Almost Seriously Mai Piotrowskiej i Mariusza Urbańskiego Dwa zdjęcia, dwie osoby, jeden cel