Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2

A właściwie to Lublin odwiedził Wrocław.W dzisiejszym odcinku wybrałem się na wystawę EASTREET, do Galerii OKO gdzie wisi Wiktor Franko oraz odnajduje zaginione LOMO! I wszystko to na rowerze! Zapraszam do oglądania filmu.

Zajrzyj tutaj:

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Wyślij zdjęcie na konkurs "Cyfrowe Wakacje" i wygraj Olympusa PEN! Ekologiczny konkurs fotograficzny „Portrety z drogi” - galeria najlepszych zdjęć pierwszego etapu Ruszyła kolejna edycja BZ WBK Press Foto Geometria z Katalonii, czyli Isaac Sibecas w Krakowie World Press Photo - nagrody w kategorii multimedia [wideo] Trzy konkursy dla każdego Startuje konkurs Grand Press Photo 2009 Pokaż kadr ze swojego miasta i wygraj aparat Fujifilm XQ-1! Konkurs fotograficzny “Wszystkie dzieci świata” Jakub Kaźmierczyk poprowadzi bezpłatne warsztaty fotografii kulinarnej Trochę egzotyki w Europie czyli malownicza Gran Canaria