Dlaczego warto fotografować sport?

Zobacz w mój film w którym opowiadam o fotografii sportowej na przykładzie najlepszego boksera wszech czasów!

Zapisz się do newslettera Zdjęcia w Minutę aby od czasu do czasu dostawać mięsistą porcje dobrej fotografii.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Oto co robi mama-fotograf, kiedy jej syn śpi Kontrowersyjne zdjęcia Christiana Berthelot - noworodki 20 sekund po urodzeniu Konkurent Shutterstocka podnosi prowizję dla fotografów o 10 procent! Pierwsze zdjęcia Ziemi mają już 70 lat Nikon Small World 2017 - wspaniały mikroświat na zdjęciach z całego świata Kojące indonezyjskie krajobrazy w czerni i bieli Porzuciła sport, by fotografować urocze niemowlaki. Jej zdjęcia są wspaniałe! Body art sfotografowane w ultrafiolecie Flickr: subiektywny przegląd zdjęć tygodnia 06 Gdańsk Tattoo Konwent 2018 był pełny niesamowitych ludzi. Zobacz ich portrety Czekanie na pociąg może być piękne. Luke Agbaimoni spojrzał na temat w nowy sposób Dotykanie nieznajomych? Do tego zachęca fotograf w projekcie “Touching Strangers”

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Selfie na samolocie z opuszczonej wyspy To nie Saturn! Księżyc i chmury dobrze go udały Fotograf kierował myśliwcami z rampy lecącego samolotu. Chciał zrobić doskonałe zdjęcie Zdjęcie dnia. Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej Majestatyczne krajobrazy zrobione z nagich ciał. Wyglądają przepięknie Zdjęcie dnia. Powrót do szkół we Włoszech, czyli maseczki i sznurek w kolejce Wiemy, jak wygląda struktura Słońca. To najbardziej szczegółowe obrazy dotychczas