Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW

Wszystkich zapraszam do Galerii OKO w Środę (22.06.2016) już od godziny 17:00 Zobaczcie film i zacznijcie trenować!

Szybka piłka: spotykamy się w OKU u Rolanda (#WROCŁAW) i systemem pucharowym gramy do wyłonienia zwycięzcy!

Galeria OKO
Św. Mikołaja 54/55
Wrocław

Wymagania: bycie fotografką / fotografem :D WSZYSCY JESTEŚCIE ZAPROSZENI
Wydarzenie na Facebooku
KLIK!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Fotografujesz? Znaj swoje prawa! Zapraszamy na spotkanie z ekspertem Zobacz najlepsze prace z warsztatów Napo Images Nauka fotoreportażu w Warszawskiej Szkole Fotografii 5 Polaków nagrodzonych na World Press Photo 2009 Wygraj udział w warsztatach z Tomaszem Tomaszewskim Konkurs "Rozwój w obiektywie" - wręczenie nagród już jutro W skrócie: rosyjska sztuka i propaganda w Warszawie, Rafał Milach w Gdańsku, warsztaty z Olympusem i Eizo Konkurs "Rzeczywistość nierzeczywista" Wygraj wejściówkę na warsztaty z zarządzania barwą w Fuga Studio [konkurs] The Photography Show 1-4 marca 2014 Kolorowe zdjęcie na jesienne szarości - znamy zwycięzcę konkursu [aktualizacja] Rekordowe wyniki Fotoblogia.pl