Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW

Wszystkich zapraszam do Galerii OKO w Środę (22.06.2016) już od godziny 17:00 Zobaczcie film i zacznijcie trenować!

Szybka piłka: spotykamy się w OKU u Rolanda (#WROCŁAW) i systemem pucharowym gramy do wyłonienia zwycięzcy!

Galeria OKO
Św. Mikołaja 54/55
Wrocław

Wymagania: bycie fotografką / fotografem :D WSZYSCY JESTEŚCIE ZAPROSZENI
Wydarzenie na Facebooku
KLIK!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Fotografująca kobieta, dobry reportaż i wielkie miasto ? wystawa Krystyny Łyczywek Czas reporterów. Fotografia z lat 60. i 70. w Londynie Fotografować tonących czy im pomóc? Kulisy znanego fotoreportażu [wideo] Wyjątkowe warsztaty fotografii dokumentalnej i ulicznej FACEtoFACE Zostań fotografem National Geographic Polska! Polacy nagrodzeni w European Wildlife Photographer of the Year 2009 Konkurs: portret miasta Krakowa Google+ z wbudowanym Snapseedem Jest zwycięzca w konkursie Google Picasa Pierwsze w Polsce warsztaty z Andrzejem Draganem – „Tajemnica efektu Dragana” Martin Kollar zwyciężył w konkursie Leica Oskar Barnack Award 2014 [galeria] Kosmiczny konkurs dla fotografów [wideo]