Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW

Wszystkich zapraszam do Galerii OKO w Środę (22.06.2016) już od godziny 17:00 Zobaczcie film i zacznijcie trenować!

Szybka piłka: spotykamy się w OKU u Rolanda (#WROCŁAW) i systemem pucharowym gramy do wyłonienia zwycięzcy!

Galeria OKO
Św. Mikołaja 54/55
Wrocław

Wymagania: bycie fotografką / fotografem :D WSZYSCY JESTEŚCIE ZAPROSZENI
Wydarzenie na Facebooku
KLIK!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Emocje, pasja, sztuka, czyli wystawa "Muzyczny Wrocław w Obiektywie" "Into the Wild" Szymona Szcześniaka w Leica Gallery „Pokaz Jednego Dzieła” w Krakowie "Japonia - jakiej nie znacie" w Fotoplastikonie Warszawskim Wygraj wytrzymały aparat Olympus STYLUS TG-850 w naszym nowym konkursie Chwytać cień, czyli fotograficzny projekt Sylwestra Smigielskiego Polak wśród zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2013 [galeria] Twitter walczy o fotografów, prezentując własne filtry retro. Nie tędy droga 3 Polaków wyróżnionych za fotografie górskie Wystawa fotografii Stefana Arczyńskiego we Wrocławiu Przygoda z fotografią w Podróży - warsztaty w terenie Spotkanie z członkami Napo Images w Domu Dziennikarza