Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW

Wszystkich zapraszam do Galerii OKO w Środę (22.06.2016) już od godziny 17:00 Zobaczcie film i zacznijcie trenować!

Szybka piłka: spotykamy się w OKU u Rolanda (#WROCŁAW) i systemem pucharowym gramy do wyłonienia zwycięzcy!

Galeria OKO
Św. Mikołaja 54/55
Wrocław

Wymagania: bycie fotografką / fotografem :D WSZYSCY JESTEŚCIE ZAPROSZENI
Wydarzenie na Facebooku
KLIK!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Sony World Photography Awards 2014 - relacja z wystawy i gali w Londynie "Japonia - jakiej nie znacie" w Fotoplastikonie Warszawskim Krzysztof Miller: fotograf wojenny musi być „wariatem" [wywiad] Amerykańskie, ginące pustynie w Cannes - relacja z SWPA 2009 Wyniki World Press Photo 2014. Trzech Polaków nagrodzonych! Bezpłatne warsztaty fotograficzne Canona i sklepu Cyfrowe.pl Nowy Adobe Photoshop CS5 już jest! Fotoblogia poleca: spotkanie autorskie oraz warsztaty z Piotrem Królem w Łazienkach Królewskich Była Minolta, jest Sony. To już 10 lat! Tylko jeden z nas będzie mógł fotografować Obamę Czy zgłosiliście już swoje zdjęcia do Konkursu Fotograficznego Empiku 2014? Maciej Nabrdalik w prestiżowym programie VII Network