Fotograficzne Mistrzostwa Świata w Fifa 16 #WROCŁAW

Wszystkich zapraszam do Galerii OKO w Środę (22.06.2016) już od godziny 17:00 Zobaczcie film i zacznijcie trenować!

Szybka piłka: spotykamy się w OKU u Rolanda (#WROCŁAW) i systemem pucharowym gramy do wyłonienia zwycięzcy!

Galeria OKO
Św. Mikołaja 54/55
Wrocław

Wymagania: bycie fotografką / fotografem :D WSZYSCY JESTEŚCIE ZAPROSZENI
Wydarzenie na Facebooku
KLIK!

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Wystawa World Press Photo w Bejrucie zamknięta Frymografia na wystawie i warsztatach w Krakowie Nagrody EISA 2008/2009 Pictures of the Year 2011 - wyniki prestiżowego konkursu Dołącz do jury w konkursie Hasselblad 2009 Masters Fotograficzne spotkanie z Rafałem Milachem i Michałem Łuczakiem Pilsner Urquell International Photography Awards Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie „Fotografia produktowa – kompendium wiedzy". Nowa edycja warsztatów z Olkiem Iwaszkiewiczem Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z gali wręczenia nagród w Londynie Zdjęcie dnia. Protestujący w obronie sędziego Igora Tulei World Press Photo 2009: rozpoczęte przyjmowanie prac