10 najlepszych zdjęć z Leica Street Photo 2016

Już dzisiaj poznamy wyniki konkursu Leica Street Photo 2016, ale zanim to się stanie zapraszam do obejrzenia moich ulubionych zdjęć. Przejrzałem prawie cztery tysiące zgłoszeń i wybrałem dziesięć moim zdaniem najciekawszych.

Oficjalne wyniki konkursu Leica Street Photo 2016 powinny się pojawić dzisiaj pod tym linkiem. Lista autorów:

  1. Daniel Frymark
  2. Michał Kryjak
  3. Jan Komsta
  4. Kamil Gozdan
  5. Marcin Urbanowicz
  6. Maciek Zygmunt
  7. Michał Adamski
  8. Justyna Rojek
  9. Michał Czarnecki
  10. Bartłomiej Jurecki

Zapisz się do newslettera Zdjęcia w Minutę, aby od czasu do czasu dostawać mięsistą porcje dobrej fotografii.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Winylowe kolekcje i ich właściciele Zobacz, jak wygląda Maroko w jakości 8K/60p. Coś pięknego! Nadav Kander otrzyma nagrodę za wybitny wkład w fotografię na SWPA 2019 Kolorowe portrety kobiet w barwnym świecie odpoczynku Mike Stimpson dobrze się bawi i składa świetne zdjęcia z klocków Lego Konrad Grymin - świat według strobisty, którego światło się słucha Jamie robił polaroidy codziennie przez 18 lat aż do ostatniego dnia swojego życia 146 stron zdjęć i tekstów o fotografii, czyli nowy numer PokochajFotografie.pl Jego zdjęcia są naprawdę głośne! Radek Zawadzki i jego fotografia koncertowa Zwycięzcy Złotych Globów 2016 w obiektywie Inez and Vinoodh Śmierć, cierpienie i krzyk, czyli przejmujące fotografie World Press Photo cz. 2 [galeria] Polak ogłoszony ”Odkryciem Roku” w konkursie Chromatic Awards 2017

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Selfie na samolocie z opuszczonej wyspy To nie Saturn! Księżyc i chmury dobrze go udały Fotograf kierował myśliwcami z rampy lecącego samolotu. Chciał zrobić doskonałe zdjęcie Zdjęcie dnia. Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej Majestatyczne krajobrazy zrobione z nagich ciał. Wyglądają przepięknie Zdjęcie dnia. Powrót do szkół we Włoszech, czyli maseczki i sznurek w kolejce Wiemy, jak wygląda struktura Słońca. To najbardziej szczegółowe obrazy dotychczas