Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4

Razem z Jackiem Szustem pojechałem na otwarcie Opolskiego Festiwalu Fotografii. Spóźniliśmy się srogo, ale na szczęście fotografowie znaleźli dla mnie czas, by porozmawiać o swoich projektach. Zapraszam do obejrzenia relacji.

Zobacz strony wspomniane w filmie:

Opolski Festiwal Fotografii - www.offoto.pl
Paweł Frenczak - www.pawelfrenczak.blogspot.com
Piotr Pardiak - www.piotrpardiak.com
Maksymilian Rigamonti - www.rigamonti.pl
Michal Grocholski - www.michalgrocholski.com
Jacek Szust - Flickr Jacka

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Rusza konkurs BZ WBK Press Foto 2011 Wystawa World Press Photo w Bejrucie zamknięta DreamTeam – konkurs na najlepszą sesję mody Foto Art Festiwal 2013 – jest moc [relacja] Zobacz wystawę Wildlife Photographer of the Year 2011 w Warszawie [galeria] Getty Images chce Ci dać 20 tys. dolarów na fotograficzny rozwój. Skorzystasz? Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Maciek Nabrdalik - trzecie miejsce w konkursie Best of Photojournalism 2010 Fotograficzne spotkanie z Rafałem Milachem i Michałem Łuczakiem The Photography Show odbędzie się w formie internetowej relacji i za darmo Dzisiaj startuje fotopolis EXPO 2010 Canon na targach Photokina 2016, czyli uwieczniaj, przechowuj i dziel się

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia. Protestujący w obronie sędziego Igora Tulei