Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4

Razem z Jackiem Szustem pojechałem na otwarcie Opolskiego Festiwalu Fotografii. Spóźniliśmy się srogo, ale na szczęście fotografowie znaleźli dla mnie czas, by porozmawiać o swoich projektach. Zapraszam do obejrzenia relacji.

Zobacz strony wspomniane w filmie:

Opolski Festiwal Fotografii - www.offoto.pl
Paweł Frenczak - www.pawelfrenczak.blogspot.com
Piotr Pardiak - www.piotrpardiak.com
Maksymilian Rigamonti - www.rigamonti.pl
Michal Grocholski - www.michalgrocholski.com
Jacek Szust - Flickr Jacka

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Leica 6x7 Gallery Warszawa prezentuje wystawę Piotra Zbierskiego "Push the Sky Away" Przerwy w produkcji sprzętu fotograficznego w japońskich fabrykach Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards 2011 w kategorii otwartej "Japonia - jakiej nie znacie" w Fotoplastikonie Warszawskim Rusza 3. edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii - OFF Poznaj tajniki fotografii sensualnej na warsztatach Fujifilm w Bieszczadach Dwa zdjęcia, dwie osoby, jeden cel Nikon prowadzi w raporcie Skąpiec.pl dotyczącym aparatów cyfrowych Rusza 3. edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii – OFF Zwycięzcy 2. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi” Gerhard Steidl w rozmowie o Robercie Franku - spotkanie z wydawcą kolekcji "Film Works" Pokaż swoje prace na "Street Photography Now" i wygraj nagrody