Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4

Razem z Jackiem Szustem pojechałem na otwarcie Opolskiego Festiwalu Fotografii. Spóźniliśmy się srogo, ale na szczęście fotografowie znaleźli dla mnie czas, by porozmawiać o swoich projektach. Zapraszam do obejrzenia relacji.

Zobacz strony wspomniane w filmie:

Opolski Festiwal Fotografii - www.offoto.pl
Paweł Frenczak - www.pawelfrenczak.blogspot.com
Piotr Pardiak - www.piotrpardiak.com
Maksymilian Rigamonti - www.rigamonti.pl
Michal Grocholski - www.michalgrocholski.com
Jacek Szust - Flickr Jacka

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Galeria Bezdomna w Pałacu Kultury Człowiek uczony - ciekawy konkurs fotograficzny dla ciekawych ludzi Foto Art Festiwal 2013 – jest moc [relacja] Przegląd portfolio z Bochenkiem i Ostręgą na Festiwalu WSF Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie Etyczne czy nie? Debata nad nagrodzonym zdjęciem Kolorowe zdjęcie na jesienne szarości - wygraj fotograficzną drukarkę HP [konkurs] Ostatnia chwila, aby wziąć udział w warsztatach Napo Images Www sieci: The Press Photographer of The Year Jesienne warsztaty Fujifilm X Opolski Festiwal Fotografii - relacja z otwarcia Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2