Najlepsze zdjęcia na okładkach płyt

Fotografia to medium, które świetnie się czuje w towarzystwie. I chociaż naturalnym połączeniem wydaje się być tekst, to dzisiaj zapraszam Was na wycieczkę po 10 świetnych zdjęciach, które pojawiły się na okładkach płyt.

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Krzysztof Krawczyk, którego muzyką jest fotografia ślubna Korea Północna, jakiej nie znasz. Zobacz spektakularny film Myszki polne w tulipanach - zdjęcia, które poprawią ci nastrój na cały dzień Czy owady w ustach modelek to zaprzeczenie fotografii beauty? Fotograf, który zdobył 1 milion obserwujących na Instagramie. Zobaczcie jego zdjęcia, a zrozumiecie Fotografie natury, która nie przestaje zachwycać. Oto finałowe prace konkursu National Geographic Nature Photographer of the Year 2016 Długa ekspozycja i światło z drona to klucz do robienia cudownych krajobrazów Nie będę...seria szkolnych fotografii Jamie Johnson Poznaliśmy zwycięzców konkursu It’s Amazing Out There 2016 Najlepsze zdjęcia przyrody w historii World Press Photo [galeria] Metamorfozy, czyli dwie twarze połączone w jednym zaskakującym portrecie Fotograf ujął na portretach dysonans poznawczy swojej trzeźwości

Popularne w tym tygodniu:

Najpiękniejsze zdjęcia przyrody w konkursie GDT Nature Photographer of the Year Miłość, śmierć i kokaina, czyli historia Sashy Boole na zdjęciach Bartłomieja Busza Konkurs Big Picture rozwiązany. Zobacz najpiękniejsze zdjęcia dzikiej przyrody Matki ze swoimi młodymi, czyli jak zwierzęta dbają o potomstwo #milociewidziec, czyli ironiczny przekaz prosto ze stolicy Beztroskie dzieciństwo ukazane dzięki miłości do zwierząt Zdjęcie czy grafika? Silnik Unreal Engine 5 zachwyca artystów Artystka odtwarza renesansowe dzieła sztuki. Wychodzi jej to genialnie! Kampania Gucci zrealizowana bez fotografów. Modele robili zdjęcia sobie sami Świat zmienił się przez pandemię koronawirusa. Widać to z kosmosu Artystka przerobiła Lomo Instant, by robić zdjęcia techniką mokrej płyty Kwitnąca lawenda to dla niej pole do popisu