TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5

Poznański PIX.House zorganizował konkurs na cykl fotografii nie_CODZIENNOŚĆ, którego główną nagrodą był tytuł TALENT ROKU i indywidualna wystawa w galerii PIX.HOUSE. Cała ekipa Tam Gdzie Stało LOMO została nominowana, więc nie zostało nic innego, tylko udać się na finał konkursu. Koniecznie zobaczcie co z tego wyszło.

Pełne wyniki konkursów:

Międzynarodowy festiwal książek fotograficznych #XPRINT

  • 19–20 listopada 2016 r.
  • galeria Pix.house (Głogowska 35a Poznań) http://pix.house/

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Witajcie na nowej Fotoblogia.pl! Dbaj o oczy przed komputerem - wyniki konkursu Getty Images chce Ci dać 20 tys. dolarów na fotograficzny rozwój. Skorzystasz? Rusza siódma edycja konkursu fotograii ulicznej Leica Street Photo Wernisaż wystawy "Fantomy" Izy Zdziebko Konkurs fotograficzny TVP ?Dolina kreatywna? Kurs „Oświeć się!” - oświetlenie studyjne w praktyce Konkurs ?Nordea Foto ? Scena Letnia w obiektywie? Wyjątkowy artysta zaprezentuje swoje zdjęcia w nowej galerii fotografii w Poznaniu Warsztaty z Alexem Masim w Krakowie Warsztaty Fotograficzne w Studio Huśtawka [styczeń 2017] Nagrody dziennikarskie Pulitzera przyznane!

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia: protest w Bratysławie. Nie każdy popiera restrykcje w związku z COVID-19 Zdjęcie dnia. Marsz Niepodległości znowu zakończył się zamieszkami