TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5

Poznański PIX.House zorganizował konkurs na cykl fotografii nie_CODZIENNOŚĆ, którego główną nagrodą był tytuł TALENT ROKU i indywidualna wystawa w galerii PIX.HOUSE. Cała ekipa Tam Gdzie Stało LOMO została nominowana, więc nie zostało nic innego, tylko udać się na finał konkursu. Koniecznie zobaczcie co z tego wyszło.

Pełne wyniki konkursów:

Międzynarodowy festiwal książek fotograficznych #XPRINT

  • 19–20 listopada 2016 r.
  • galeria Pix.house (Głogowska 35a Poznań) http://pix.house/

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Opolski Festiwal Fotografii - Daily Vlog #4 Obrazy zmieniającego się świata - rusza konkurs Syngenta Photography Award „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [grudzień 2015] Warsztaty: wspaniałe zdjęcia z podróży Wystawa INSIDE/OUTSIDE laureata World Press Photo - Filipa Ćwika Podróżuj, fotografuj i wygrywaj cenne nagrody Kosmiczny konkurs dla fotografów [wideo] Zdjęcie dnia. Marsz Niepodległości znowu zakończył się zamieszkami Przerwy w produkcji sprzętu fotograficznego w japońskich fabrykach Fotofestiwal w Łodzi - skromniejszy budżet, ale wystawy ciekawe Warsztaty z mistrzem fotografii aktu Łukaszem Marciniakiem Marcowy numer Digital Camera Polska