TALENT ROKU galerii PIX.HOUSE - Daily Vlog #5

Poznański PIX.House zorganizował konkurs na cykl fotografii nie_CODZIENNOŚĆ, którego główną nagrodą był tytuł TALENT ROKU i indywidualna wystawa w galerii PIX.HOUSE. Cała ekipa Tam Gdzie Stało LOMO została nominowana, więc nie zostało nic innego, tylko udać się na finał konkursu. Koniecznie zobaczcie co z tego wyszło.

Pełne wyniki konkursów:

Międzynarodowy festiwal książek fotograficznych #XPRINT

  • 19–20 listopada 2016 r.
  • galeria Pix.house (Głogowska 35a Poznań) http://pix.house/

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Worldwide Photo Walk 2012 już w najbliższą sobotę - także w Polsce Wyślij zdjęcie na konkurs "Cyfrowe Wakacje" i wygraj Olympusa PEN! Maciej Jeziorek zaprasza na warsztaty fotografii ulicznej w Indiach "Into the Wild" Szymona Szcześniaka w Leica Gallery Fotoblogia patronuje: II Opolski Festiwal Fotografii Portret i fotografia ekspresyjna z Marianem Schmidtem Photokina 2016 - relacja z największych targów sprzętu fotograficznego Warsztaty agencji NAPO w Pucku - zmiana daty Fotolia i DeviantART wprowadzają Kolekcję DeviantART Wystawa "W obiektywie wroga" Jak powstawały zdjęcia znanego fotografa Mariusza Foreckiego? Photokina 2008 dopiero we wrześniu...