Idealny aparat fotograficzny według Tam Gdzie Stało LOMO

Razem z Jackiem Szustem i Pawłem Piotrowskim rozmawiamy sobie o naszych aparatach, o tym, co w nich lubimy i co trzeba zmienić. Staramy się też wybrać najlepszy aparat dostępny na rynku i wyobrazić sobie, jak wyglądałby ten idealny. Przekonajcie się sami czy doszliśmy do sensownych wniosków, zapraszam do oglądania nowego Tam Gdzie Stało LOMO!!

Paweł Piotrowski
www.piotrowskipawel.pl
https://www.instagram.com/boski_piotrowski/
https://www.flickr.com/photos/30116221@N03/

Jacek Szust
http://www.jszust.com/
https://www.instagram.com/jszust_/
https://www.flickr.com/photos/jacekszust

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

5 świetnych filmów o fotografii nie tylko dla fotografa mody Najlepsze reporterskie zdjęcia 2016 według Tam Gdzie Stało LOMO Najdroższe i największe obiektywy pokazane na targach Photokina 2014 Canon 7D - najciekawsze testy i recenzje Podróże palcem po mapie (i po kosmosie), czyli kilka ciekawych time-lapse'ów 6 najlepszych darmowych programów do zarządzania zdjęciami Najpopularniejsze aparaty na świecie [TOP 5] 5 najlepszych programów do zdjęć HDR 5 aparatów, które miały zmienić świat, ale tego nie zrobiły "Światła, ujęcie, retusz" na biurku blogera [recenzja książki] Wakacyjny przewodnik po wystawach fotograficznych w Europie Reklamy fotograficzne, które zatrzymują na dłużej