Idealny aparat fotograficzny według Tam Gdzie Stało LOMO

Razem z Jackiem Szustem i Pawłem Piotrowskim rozmawiamy sobie o naszych aparatach, o tym, co w nich lubimy i co trzeba zmienić. Staramy się też wybrać najlepszy aparat dostępny na rynku i wyobrazić sobie, jak wyglądałby ten idealny. Przekonajcie się sami czy doszliśmy do sensownych wniosków, zapraszam do oglądania nowego Tam Gdzie Stało LOMO!!

Paweł Piotrowski
www.piotrowskipawel.pl
https://www.instagram.com/boski_piotrowski/
https://www.flickr.com/photos/30116221@N03/

Jacek Szust
http://www.jszust.com/
https://www.instagram.com/jszust_/
https://www.flickr.com/photos/jacekszust

Borys Nieśpielak

Fotograf i filmowiec, autor kanału “Zdjęcie w Minutę” oraz twórca i reżyser filmu dokumentalnego “Wszystko z nami w porządku”. Od 2011 roku współpracuje z agencją fotograficzną FORUM.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej prowadził zajęcia: Teoria fotografii oraz Fotoreportaż klasyczny i multimedialny.

Jest laureatem konkursów "Polska ulicznie 2015", "Eaststreet 2"(slideshow projection), "International Street Photography Awards 2014 (shortlist)", "Polska ulicznie 2014", "Leica Street Photo 2013".

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Przeglądy:

Od tych zdjęć zaczęła się historia fotografii [galeria] Najlepsze poradniki fotograficzne w marcu [część 1] Panasonic Lumix DMC-G3 - najlepsze testy, recenzje i zdjęcia Dzisiaj jest Światowy Dzień Fotografii - oto 10 faktów o fotografii, których nie znasz Masz około 4 tys. zł na aparat? Podpowiem, który model kupić Najjaśniejsze obiektywy na świecie 5 ciekawych propozycji amatorskich lustrzanek do 2500 zł Paweł Łączny - nowy bloger Fotoblogii 10 najbardziej oczekiwanych premier na Photokinie Nudna Ameryka na nienudnych zdjęciach Jacka Foty [wywiad] Odbitki przez Internet - najlepsze serwisy w Polsce Książki o fotografii, które warto przeczytać [cz.1]